Adwokat Jelenia Góra

W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Każdy z nas posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu z dumą możemy stwierdzić, że Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy.

Kancelaria OWO Adwokaci świadczy profesjonalne usługi prawne w Jeleniej Górze. Nasza siedziba znajduje się pod adresem Pl. Ks. Wyszyńskiego 52/16, 58-500 Jelenia Góra. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w sprawach karnych, cywilnych, budowlanych oraz odszkodowawczych.

Prawnik Jelenia Góra

Nasi prawnicy zapewniają fachowe doradztwo prawne, pomagając w rozwiązywaniu problemów prawnych i dostosowując wsparcie do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Kancelaria prawna Jelenia Góra

OWO Adwokaci to kancelaria prawna oferująca szeroki zakres usług dla mieszkańców Jeleniej Góry. Gwarantujemy najwyższy standard obsługi, dbając o indywidualne podejście do każdej sprawy i dążąc do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl
Adwokat Artur Obarzanek
tel: +48 606 371 452
Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska
tel: +48 794 984 811
Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551