Kontakt

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

biuro@owo-adwokaci.pl

Adwokat Artur Obarzanek
tel:+48 606 371 452
obarzanek@owo-adwokaci.pl

Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska
tel: +48 794 984 811
wlodarczyk@owo-adwokaci.pl

Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551
ochenkowski@owo-adwokaci.pl

Adres biura
Kancelaria Adwokacka
Wita Stwosza 3/316
50-148 Wrocław

Formularz kontaktowy

Korzystam z usług OWO w mojej firmie! Profesjonalnie przygotowani i kompetentni. Dzięki nim nie muszę martwić się o zawiłości prawne a skupić się na rozwijaniu i prowadzeniu swojego przedsiębiorstwa. Strona prawna zajmują się prawnicy z OWO i robią to bezbłędnie!
Mateusz Stanek
Zgłosiłem się do kancelarii gdy zakładałem firmę. Przeprowadzili mnie przez cały proces. Wszystkie sprawy rzetelnie tłumaczone. Bardzo kompetentni. Współpraca przebiega sprawnie.
Wojtek Leśniewski
Najlepszy Kancelaria Adwokacka w Jeleniej Górze. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzą do klienta i jego sprawy. Ceny adekwatne do ogromnej wiedzy i pomocy prawnej jaką oferują!
Arek Staniszewski
Bardzo dokładni i sumienni.
Współpraca na najwyższym poziomie
Polecam
Lukasz S
Miałem przyjemność natrafić na Pana mecenasa z polecenia i jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy.
Moje dane osobowe zostały wykorzystane przez osoby trzecie. Dzięki szybkiemu i skutecznemu działaniu Pana mecenasa sprawa została wyjaśniona, a moje rzekome zadłużenie zostało anulowane. Oby więcej takich prawników!
Bartosz Szkudlarek
Do Mecenasa zwróciłem się z prośbą o analizę umowy deweloperskiej. Wsparcie, które otrzymałem zdecydowanie wykraczało poza moje oczekiwania oraza pytania, które zadałem. Całość rozmowy odbyła się w duchu partnerskiej rozmowy, co nie jest codziennością w tej branży. Zdecydowanie polecam!
Marcin Mańkowski
Bardzo dokładni i sumienni.
Współpraca na najwyższym poziomie
Polecam
Lukasz S
Problem który mnie przerósł i był dla mnie niezrozumiały został bardzo szybko rozwiązany. Jak się okazuje wystarczy udać się do właściwej osoby po pomoc a problem przestaje spędzać sen z powiek. Adwokat który potrafi słuchać klientów i rozwiązywać ich problemy. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do klienta jak i do każdej sprawy.
Maciej Walentek