Adwokat Bolesławiec

W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Każdy z nas posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu z dumą możemy stwierdzić, że Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy.

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności z Bolesławca oraz spoza granic kraju.

OWO Adwokaci – kancelaria adwokacka Bolesławiec

Jesteś mieszkańcem Bolesławca? Szukasz pomocy prawnika? Jeśli trafiłeś do nas po wpisaniu w wyszukiwarkę takich fraz jak: “adwokat Bolesławiec prawo karne”,” adwokat Bolesławiec opinie”, “adwokat Bolesławiec cennik”, czy”: adwokat Bolesławiec rozwód”, adwokat rozwód Bolesławiec”, odpowiedź może być tylko jedna. 

Bolesławiec adwokat od najtrudniejszych spraw

Kancelaria prawna OWO Adwokaci oferuje kompleksowe i wszechstronne usługi z zakresu prawa klientom indywidualnym, instytucjom oraz przedsiębiorstwom. Nasza działalność wykonywana jest zarówno na terytorium Polski, jak i za granicą, a nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie województwa dolnośląskiego. Do naszych zadań należy m.in. reprezentowanie interesów klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnegokarnego oraz cywilnego. Każdy z reprezentujących kancelarię adwokatów w Bolesławcu i okolicach znany jest ze swojego doświadczenia, rzetelności i profesjonalizmu. Dzięki temu, że w swojej codziennej działalności oferujemy usługi prawne zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, każdy może skorzystać z naszej oferty. Jako OWO Adwokaci pełnimy również dla wielu przedsiębiorstw funkcję stałego doradcy prawnego – w Bolesławcu oraz całym województwie dolnośląskim.

Adwokat Bolesławiec, kancelaria adwokacka – specjalizacje

W kancelarii prawnej OWO Adwokaci zajmujemy się szerokim wachlarzem spraw. W każdej z dziedzin prawa – zarówno rodzinnegobudowlanegokarnegospadkowego czy administracyjnego – wspieramy swoich klientów i reprezentujemy ich w sądach oraz poza nimi. W sprawach z zakresu prawa rodzinnego reprezentujemy klientów przede wszystkim w postępowaniach rozwodowych – zarówno przed sądem I instancji (tj. Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze), jak również przed sądem odwoławczym. Sprawujemy również opiekę prawną w zakresie przygotowywania i zawierania umów, dbamy o sprawy pracownicze oraz występujemy o odszkodowania w imieniu korzystających z usług podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Uczestniczymy również w sprawach dotyczących windykacji należności oraz sporów o zapłatę wynagrodzenia.

Adwokat Bolesławiec – obsługa przedsiębiorców

Wyzwania związane z prowadzeniem działalności gospodarczej bardzo często wiążą się z potrzebą skorzystania z pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej. Tutaj wkraczamy my – OWO Adwokaci. Dzięki rozległemu doświadczeniu znajdujemy rozwiązania nawet najtrudniejszych problemów. Konsultacje i pomoc w opracowywaniu umów, negocjacjach z kontrahentami oraz dochodzeniu należności firmowych – to obszary, w których żaden przedsiębiorca korzystający z naszych usług nie zostanie bez wsparcia. Ponadto, jako specjaliści w dziedzinie prawa gospodarczego, pomożemy wybrać najkorzystniejszą strategię biznesową, np. formę prowadzenia działalności gospodarczej. Również w przypadku zaistnienia takiej konieczności, sumiennie i rzetelnie będziemy reprezentować firmę przed sądem.

Dobry prawnik Bolesławiec – oferta dla osób fizycznych

W życiu każdego człowieka zdarzają się sytuacje, kiedy porada lub pomoc prawna okazuje się nieodzowna. Zarówno w sprawach spadkowych, majątkowych, rodzinnych czy administracyjnych, warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia wykształconego adwokata, ponieważ niejednokrotnie w wyniku nieznajomości prawa można wiele stracić.

Kancelaria OWO Adwokaci oferuje usługi dobrych prawników w Bolesławcu i okolicach. Udzielamy niezbędnego wsparcia klientom indywidualnym w każdej dziedzinie prawa. Wskazujemy możliwe rozwiązania problemów, przygotowujemy niezbędne pisma przedprocesowe i procesowe, w imieniu klientów dochodzimy należności oraz prowadzimy negocjacje i rozmowy ugodowe. W przypadku takiej konieczności, dochodzimy także ich praw przed sądem oraz innymi organami.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl
Adwokat Artur Obarzanek
tel: +48 606 371 452
Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska
tel: +48 794 984 811
Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551