Adwokat Zgorzelec

W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Każdy z nas posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu z dumą możemy stwierdzić, że Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy.

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności ze Zgorzelca oraz spoza granic kraju.

OWO Adwokaci – kancelaria, adwokat Zgorzelec 

Kancelaria prawna OWO Adwokaci w swojej codziennej działalności oferuje usługi prawne skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i instytucji, czy przedsiębiorstw. Nasza siedziba znajduje się na terenie województwa dolnośląskiego, jednak świadczymy pomoc na terenie całej Polski, jak i za granicą. Oferujemy profesjonalną i kompleksową pomoc z zakresu prawa karnego, rodzinnego i cywilnego. Pracujący w naszej kancelarii adwokaci znani są z profesjonalizmu i dużego doświadczenia. Świetnie sprawdzają się w roli stałych doradców w firmach w Zgorzelcu oraz innych miastach województwa dolnośląskiego.

Adwokat Zgorzelec – specjalizacje kancelarii OWO Adwokaci

Oferujemy kompleksowe usługi w wielu specjalizacjach. Wspieramy Klientów w sprawach z zakresu prawa karnego, administracyjnego, rodzinnego, budowlanego, czy spadkowego. Reprezentujemy ich w sądach zarówno pierwszej instancji, jak i odwoławczych. Pomagamy w sprawach dotyczących wypłaty wynagrodzenia oraz windykacji należności. W imieniu naszych Klientów występujemy o odszkodowania, a także uczestniczymy w procesach przygotowywania do zawierania umów. Jesteśmy gotowi współpracować na wielu płaszczyznach.

Zgorzelec adwokat – obsługa przedsiębiorców

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej może okazać się wyjątkowo trudne bez kompleksowej opieki prawnej. To właśnie z myślą o firmach nasza Kancelaria OWO Adwokaci przygotowała szeroką ofertę, która pomoże rozwiązać najtrudniejsze problemy i odnaleźć się nawet w bardzo zawiłych sytuacjach. Dzięki bogatemu doświadczeniu oferujemy konsultacje i pomoc w procesach przygotowywania umów, czy dochodzeniu należności. Nasze kompleksowe doradztwo w dziedzinie prawa gospodarczego sprawia, że przedsiębiorcy mają szansę unikać złych decyzji i bardzo szybko rozwiązywać wszelkie problemy natury prawnej. Nasi doświadczeni adwokaci w profesjonalny sposób gotowi są reprezentować firmę przed sądem, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Oferujemy usługi oparte na głębokiej i rzetelnej wiedzy prawniczej oraz doświadczeniu w pracy z Klientami. Dzięki temu wielu klientów poleca nas swoim znajomym. Rekomendacje bliskich osób mają bowiem większość wartość niż wyniki wyszukiwania na zapytanie:“adwokat Zgorzelec opinie”.  Te dobre słowa, podziękowania bardzo często słyszymy  na spotkaniach w cztery oczy i to jest dla nas najcenniejsza informacja zwrotna. 

Dobry prawnik Zgorzelec – oferta dla osób fizycznych

Niemal każdy człowiek w pewnym momencie życia będzie potrzebował profesjonalnej pomocy prawnej. Nasza kancelaria OWO Adwokaci oferuje merytoryczne wsparcie prawne dla wszystkich Klientów indywidualnych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu dylematów i problemów dotyczących szerokiego wachlarza specjalizacji – od prawa rodzinnego po postępowanie karne. Przeprowadzamy interpretacje przepisów, przygotowujemy pozwy i pisma procesowe lub przedprocesowe. Dochodzimy należności, a jeżeli zaistnieje taka potrzeba, reprezentujemy naszych Klientów przed sądem lub innymi organami. Przygotowujemy optymalne strategie postępowania przy zachowaniu pełnej tajemnicy adwokackiej. Oferujemy usługi doświadczonych i wyspecjalizowanych prawników na terenie Zgorzelca oraz innych miast w województwie dolnośląskim. Dlatego jesteśmy najlepszą odpowiedzią na zapytania takie jak:”adwokat rozwód Zgorzelec”, adwokat Zgorzelec rozwód“, adwokat Zgorzelec prawo karne”.

Adwokat Zgorzelec cennik – koszty obsługi prawnej

Zastanawiasz się, ile kosztuje obsługa prawnicza w Zgorzelcu? Napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Każda sprawa jest inna, dlatego  nie mamy możliwości umieszczenia na stronie jednolitego cennika.  Kiedy zapoznamy się z Twoją sprawą, będziemy mogli uczciwie wycenić  koszty obsługi prawnej, dlatego zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego lub drogą elektroniczną. 

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl
Adwokat Artur Obarzanek
tel: +48 606 371 452
Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska
tel: +48 794 984 811
Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551