Adwokat Legnica

W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Każdy z nas posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu z dumą możemy stwierdzić, że Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy.

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności z Legnicy oraz spoza granic kraju.

OWO Adwokaci – kompetentni adwokaci z Legnicy

Poszukujesz kancelarii prawnej, w której prawnicy otoczą Cię fachową pomocą oraz stworzą dogodne warunki do współpracy? OWO Adwokaci to miejsce, w którym stawia się na jakość oraz profesjonalizm. Nasi adwokaci są ekspertami w swojej dziedzinie, co skutkuje zadowoleniem u klientów i satysfakcjonującym przebiegiem prowadzonych spraw. Świadczymy usługi prawne zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom fizycznym. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Oferujemy stałą obsługę prawną firm, udzielamy kompleksowych porad prawnych, a także reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu sądowym, administracyjnym oraz przed organami administracji publicznej. Jesteśmy tam, gdzie potrzebują nas klienci.

Adwokat Legnica — szeroki zakres usług

Dla naszych prawników zadowolenie klienta oraz jego fachowa obsługa są kwestiami pierwszorzędnymi. Dlatego też każdego traktujemy w indywidualny sposób, nieustannie się rozwijamy, a także poszerzamy zakres działań. Oferowane przez nas usługi prawne prowadzone są z należytą starannością, profesjonalizmem, a także przy zachowaniu obowiązujących zasad etyki adwokackiej. Zależy nam na doskonałej reputacji pośród klientów, a także na zdobyciu ich zaufania. Posiadamy bogate doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego oraz karnego.

W zakres usług świadczonych przez naszą kancelarię wchodzi prawo rodzinne, karne, budowlane, administracyjne oraz spadkowe. Priorytetem naszej praktyki jest dokładne zrozumienie potrzeb danego klienta i indywidualne podejście do charakteru sprawy. W obszarze naszych specjalizacji znajdują się m.in. obsługa spraw rozwodowych, dochodzenie roszczeń w sprawach odszkodowawczych, tworzenie wzorów umów, windykacja należności, prowadzenie negocjacji oraz reprezentacja w sądach. Dlatego niezależnie od tego dlaczego tu jesteś, czy wpisałeś w wyszukiwarkę hasło takie jak:”adwokat Legnica prawo karne”, “adwokat rozwód Legnica”, adwokat Legnica rozwód”, możesz liczyć na naszą pomoc.

Adwokat Legnica — dobre praktyki, indywidualne podejście

Adwokat Legnica opinie? Nasi adwokaci doskonale wiedzą, jak ważna jest elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego dbamy o to, aby każdy mógł nam zaufać, stwarzając dogodne warunki do współpracy. Dzięki temu lista naszych klientów robi się coraz dłuższa, a część z nich nie musiała szukać nas w sieci. Trafili do nas z polecenia znajomych czy rodziny. Bez wątpienia wpływ na to ma styl naszej pracy i podejście do drugiego człowieka. Rozpoczynamy ją od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, na podstawie którego jesteśmy w stanie dokładnie zapoznać się ze sprawą i opracować optymalną i skuteczną strategię działania. Ta zaś jest szczegółowo omawiana z klientem, co gwarantuje transparentność podejmowanych działań. Jasne komunikowanie podejmowanych kroków jest kluczowe, aby mogli oni nam zaufać. Jesteśmy świadomi, że proces sądowy i terminologia prawna są skomplikowane, dlatego wszystkie zawiłe kwestie wyjaśniamy w najskuteczniejszy sposób, aby klienci zawsze czuli się doskonale poinformowani.

Legnica adwokat od spraw niemożliwych – jak działamy

Od samego początku współpracy dbamy o dobrą komunikację, aby klienci czuli się komfortowo oraz bezpiecznie. Jesteśmy doświadczonymi prawnikami, którzy posiadają pasję, inwencję i zaangażowanie. Zazwyczaj kontakt z klientem rozpoczyna się od rozmowy telefonicznej, podczas której prosimy o dokładne przedstawienie wszelkich istotnych okoliczności sprawy we wiadomości mailowej. Dzięki takiej strategii jesteśmy w stanie dokładnie merytorycznie przygotować się do pierwszego osobistego spotkania i od razu zaoferować możliwe rozwiązania danego problemu.

Adwokat Legnica cennik — jaki jest koszt obsługi prawnej

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Cennik zależy bowiem od rodzaju sprawy, poziomu jej skomplikowania oraz czasu trwania. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez formularz na stronie. Dlaczego to takie ważne? Wcześniej mogłeś przeczytać, że podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Podobnie jest z kosztami obsługi. By móc uczciwie wycenić naszą pracę, musimy wiedzieć z jaką sprawą do nas przychodzisz. Dlatego zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego lub przez formularz, w zakładce “Kontakt”.

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl
Adwokat Artur Obarzanek
tel: +48 606 371 452
Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska
tel: +48 794 984 811
Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551