Adwokat Świdnica

W naszej kancelarii OWO Adwokaci tworzymy unikalne połączenie zupełnie odmiennych osobowości, które w synergicznym działaniu przynoszą niezwykłe rezultaty. Każdy z nas posiada swój indywidualny wkład, inwencję i talent. Każdy z nas działa w odmienny sposób, dzięki czemu z dumą możemy stwierdzić, że Klienci odnajdują w naszej kancelarii odpowiedniego dla siebie partnera do współpracy.

OWO Adwokaci to prawnicy, którzy świadczą kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę kierujemy do Klientów z Polski, w szczególności ze Świdnicy oraz spoza granic kraju.

Adwokat Świdnica — Twoja kancelaria OWO Adwokaci

Kancelaria OWO Adwokaci powstała, aby pomagać osobom mającym problemy i wątpliwości natury prawnej. Nasza główna siedziba znajduje się w Jeleniej Górze, jednak obszarem działalności jest całe województwo dolnośląskie. Jeżeli więc szukasz adwokata w Świdnicy, to nie mogłeś lepiej trafić.

Adwokat Świdnica 

Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. A co najważniejsze: zrobimy to w całkowitej dyskrecji, bo obowiązuje nas tajemnica zawodowa. Bez względu, czy szukasz w Google takich informacji, jak: “adwokat Świdnica prawo karne”, “adwokat Świdnica rozwód”, “adwokat rozwód Świdnica”, czy “adwokat Świdnica cennik”, “adwokat Świdnica opinie”, możesz mieć pewność, że trafiłeś we właściwe miejsce. U nas znajdziesz nie tylko fachową pomoc, ale także specjalistów, którzy wspierają i doradzają, zamiast oceniać. 

Prawnik Świdnica – w czym specjalizuje się nasza kancelaria adwokacka

Głównym obszarem naszej działalności jest reprezentacja klientów w sporach sądowych, udzielanie porad prawnych klientom indywidualnym oraz stała obsługa przedsiębiorców. Pomagamy w wielu sytuacjach rozwiązać skomplikowane problemy. Jako adwokaci specjalizujemy się zarówno w sprawach z zakresu prawa cywilnego, jak i gospodarczego. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi prawo karnerodzinnebudowlaneadministracyjne oraz prawo spadkowe. Udzielamy porad związanych z rozwodem oraz pomagamy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych. Tworzymy również niezbędne dla klientów umowy, prowadzimy w ich imieniu negocjacje oraz reprezentujemy w sądach oraz przed organami administracji państwowej. Skutecznie zajmujemy się również windykacją należności.

Dobry prawnik Świdnica – w jaki sposób pracuje nasza kancelaria prawna

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sprawa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Zawsze zaczynamy swoją pracę od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu, żeby poznać wszystkie fakty i móc przygotować odpowiednią strategię działania. Dlatego na każdym etapie współpracy bardzo ważna jest wzajemna szczerość. Nasza kancelaria prawna ze Świdnicy w kontaktach z klientami stawia na jasność w przekazywaniu informacji, bo wiemy, że dla wielu terminy prawne mogą być niezrozumiałe. Cała współpraca oparta jest również na wzajemnym zaufaniu, otwartości oraz szczerości. Zależy nam na tym, żeby klienci widzieli w nas partnera, na którego zawsze można liczyć i którego z czystym sumieniem można polecać innym.

Kancelaria Świdnica – kto może skorzystać z naszych usług

Nigdy nie wiemy, kiedy zdarzy się sytuacja, gdy porada lub pomoc prawna okazuje się niezbędna. Zarówno w sprawach spadkowychmajątkowychrodzinnych czy administracyjnych, pierwszym krokiem jest znalezienie doświadczonego prawnika – pamiętajmy, że w wyniku nieznajomości prawa można wiele stracić. W kancelarii OWO Adwokaci obsługujemy zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorców, a udzielane przez nas porady mają wymierny wpływ na ich życie. Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, którzy cenią sobie profesjonalizm, dyskrecję i skuteczność. Prowadzimy działalność na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Żeby umówić się na spotkanie wystarczy nawiązać z nami kontakt telefoniczny lub mailowy. Można też osobiście odwiedzić siedzibę naszej kancelarii

Skontaktuj się z nami
OWO Adwokaci

biuro@owo-adwokaci.pl
Adwokat Artur Obarzanek
tel: +48 606 371 452
Adwokat Aleksandra Włodarczyk - Ochenkowska
tel: +48 794 984 811
Adwokat Kamil Ochenkowski
tel: +48 605 167 551